TN19-0250-55
Open Frame 250W replacement PSU for the CRS418 series.
| Specifications | |
| Product code | TN19-0250-55 |
| Input voltage | 55Vdc 4.5A |
TN19-0250-55
- Brand: Mikrotik
- Product Code: TN19-0250-55
Pricing
| Qty | 1 | 2 | 5 | 10 | 20 |
|---|---|---|---|---|---|
| Availability: | In Stock Now! |
| Further units due: | 2026-06-06 |
What does this info mean?
Related Products
CRS418-8P-8G-2S+RM
CRS418-8P-8G-2S+5axQ2axQ-RM
Tags: TN19-0250-55, 250W, PSU, CRS418